Apie Mane

Hmm… Pavadinau šią skiltį “Apie Mane“ ir truputėlį pasimečiau painiuose kalbos vingiuose. Ką reiškia: “Apie Mane“? Kurį savo asmenybės aspektą noriu pristatyti po iškaba “Apie Mane“? Galų gale, kas tas “Apie“ ir kas – “Mane“? Jau matau, kad be itin painių arba neįtikėtinai absurdiškų savo paprastumu teiginių čia neapsieisiu. Kvepia metafizika ir vaiduokliška transcendencija (kartu su V. Pelevinu vadiname tai “ghostmodernizmu“). Galime apsieiti ir be to, ar ne? Tuomet pradedam iš pradžių.

Sveiki, mieli skaitytojai! Hmm… Noriu asmeniškesnio santykio. Tikiuosi, tai jau bus priešpaskutinis falšstartas. 🙂

Sveikas, mielas skaitytojau! Mano vardas Darius, esu profesionalus darbuotojas Žmogiškųjų Resursų srityje ir mėgėjas menotyrininkas. Profesionalumą suprantu kaip “kokybišką paskirtų ar pasirinktų darbų atlikimą“, tuo tarpu mėgėjiškuma – kaip “kokybišką malonių darbų atlikimą“. Malonumo faktorius čia – esminis.

Šį tinklaraštį sumaniau kaip priebėgą ar pabėgą nuo neretai įgristančių kasdienių darbų. Žinai, mano vaizduotėje viskas plėtojosi daugmaž taip: “Turiu laisvesnį pusvalandį, nežinau kaip jį užpildyti – sėdu prie savo blog’o ir rašau apie tai, kuo domiuosi.“ O domiuosi, kaip jau minėjau – menu.

Aleph A For Art – meno portalas. Cha, tik dabar pamačiau, kokie panašūs žodžiai “meno“ ir “mano“. 🙂 Sveikas atvykęs!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s